Transport
betonu już od 0.5m

O nas

Mańka - Hurtownia materiałów budowlanych i produkcja betonuFirma Materiały Budowlane Mańka istnieje na rynku budowlanym już od 1958 roku. Jej założycielem jest senior rodu Piotr Mańka. Początkowo świadczyła usługi dekarskie i blacharskie, lecz z biegiem lat firma się rozrastała i z początkiem lat 90-tych powiększyliśmy ją o sprzedaż materiałów budowlanych oraz usługi transportowe.

Zdobyte doświadczenie, znajomość rynku i kontakty handlowe pozwalają nam na zaoferowanie coraz szerszego asortymentu. Od kilku lat, oprócz sprzedaży materiałów budowlanych, a także usług dekarskich i transportowych, nasza oferta została rozszerzona o beton wraz z dostawą.

Mańka - Hurtownia materiałów budowlanych i produkcja betonuNasza działalność jest nastawiona na zaopatrywanie dużych przedsiębiorstw, jak również indywidualnych klientów.

Na ogólne zadowolenie Państwa bardzo duży wpływ ma dostawa materiałów na czas. Nasi pracownicy czuwają nad tym, aby to, co Państwo zakupiliście dotarło pod wskazany adres i w umówionym terminie.

Jesteśmy przekonani, że różnorodność oferty, jak i korzystne warunki zakupu, pozwolą na nawiązanie zadowalającej i długotrwałej współpracy.